ÜCRETSİZ KARGO VE İADE

 

Ücretsiz Kargo:

 

bummconcept.com, online alışverişte müşteri memnuniyetini hedefler. Tüm siparişlerinizde kargo ücretsizdir.

 

Siparişleriniz, Horoz Lojistik ve MNG Kargo güvencesi ile mümkün olabilecek en kısa sürede tarafınıza ücretsiz gönderilecektir. Siparişinizi vermeden önce teslimat adresinizi lütfen kontrol ediniz.

 

İlgili mevzuat uyarınca; Hizmet sağlayıcılar (posta-kargo firmaları) tarafından, posta gönderilerinin alıcıya teslimi aşamasında; asgari olarak; teslim alanın, adı-soyadı, TC kimlik numarası (yabancı uyruklular için pasaport numarası, uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin numarası veya TC yetkili mercilerince verilmiş kimliği tespite yarayan belge numarası) kayıt altına alınır ve gerektiğinde ilgili mercilere sunmak üzere gizliliği sağlanarak en az iki yıl süreyle saklanır. Alıcının kimlik bilgilerini vermek istememesi durumunda gönderi teslim edilmez, göndericisine iade edilir.

 

İade:

 

Satın aldığınız ürün veya ürünleri iade etmek istiyorsanız, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde [email protected] adresine sipariş numaranız ve ürün kodunuz ile birlikte iade sebebinizi belirten bir e-posta göndererek bu isteğinizi iletebilirsiniz. Bu aşamadan sonra, tercih edeceğiniz kargo firmasına paket ve içeriğindeki tüm doküman (fatura, sevk irsaliyesi, kargo teslim fişi vb.) ile birlikte teslim ederek kargo firmasından gönderici ödemeli olarak bize ulaştırabilirsiniz. Bu noktada sizden ricamız, ürünü mümkün olduğunca sağlam ve hasara uğramayacak bir şekilde paketlemenizdir. Ürününüzün bize ulaşmasına müteakip, yetkililerimizce yapılacak incelemelerin ardından kullanım hatası gibi nedenlerden kaynaklanan kesin bir aksaklık tespit edilmediği takdirde, tercih etmiş olduğunuz ödeme şekline göre ürün bedeli bankanıza iade edilecektir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR